Ми готові Виконати Ваше Замовлення !

Oптовий Продаж

Доставку здійснюємо по Києву і області, замовлення приймаємо за добу, мінімальна заявка від 10 ящиків. Працюємо з оптовими покупцями і готові йти на зустріч клієнту. Асортимент нашої продукції розрахований на різний смак!

По Украïнi

Будемо раді працювати з партнерами в будь-якому куточку України.Безкоштовна доставка по Україні при обсягу замовлення від 400 ящиків. Протягом доби машина доїде в будь яку точку України. У певні віддалені регіони доставка здійснюється у визначені дні тижня. Зв'яжіться з нами для отримання більш докладної інформації.

Роздрiбна Торгiвля

Доставляємо продукцію за бажаною адресою у в межах м. Києва і Киïвськоï області безкоштовно при умові замовлення не менше 500 грн. Замовлення приймаємо за добу до отримання.Працюємо як з маленькими магазинами так і з ринками також.

Приймаємо Індивiдуальнi Замовлення

Якщо ви є фізичною особою, компанією або організацією, яка проводить приватні заходи, ми з нетерпінням чекаємо на те, щоб підсолодити ваш стіл. Дайте нам знати, будь ласка, як саме ми можемо стати вам у пригоді і служити вам найкраще і найякісніше.